Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 232 478 32 57Hafta içi 08:00 - 18:00

Mekait tarafından gizlilik ve sorumluluk tespiti amacıyla oluşturulmuş politika sayfasıdır. Meka İnternet Teknolojileri Gizlilik politikaları aşağıda yer aldığı şekildedir.

İzmir Web Tasarım siteleri ve diğer projelerde ip adreslerinizi kullanırız. Bu ip adreslerini tamamıyla sorularınızı cevaplamak ve sorunlarınıza çözüm oluşturmak için teyit amacıyla kullanmaktayız. Müşterilerimiz sistem tarafına kayıt olurlarken isim, soy isim, telefon numarası ve TC kimlik numaraları ve e posta hesaplarını doğru girmeleri ve beyan etmeleri gerekmektedir.

Online tahsilat sisteminde vereceğiniz finansal bilgiler, satın almış olduğunuz ürünlerin bedelinin tahsili ve vergi beyanı gibi durumlarda kullanılacaktır. Harici her hangi bir durumda bu bilgilerin dağıtımı ve paylaşımı söz konusu değildir.

Sitemiz içinde farklı siteler ile alakalı link çıkışları ya da tanıtımlarını konu olan içerikler bulunmaktadır. Bu içerikler ile alakalı bahsi konu olan sitelerin gizliliği ve politikaları kesinlikle tarafımız sorumlu değildir.

Güvenlik ve Önlemler

Yukarıda bahsi geçen kişisel ve istatiksel bilgilerin korunması, güvenliği ve gerçek olarak saklanması ile alakalı firmamız aşağıda anlatılan bir takım siber güvenlik önlemleri almaktadır. Bu siber güvenlik önlemleri kısaca şu şekildedir.

  • SSL Comodo Güvenlik sertifikası ve 256 bit koruma.
  • Provizyon işlemlerinde PAYTR firmasının entegre sistemlerinin kullanılması. Bu sayede, ödemeleriniz ve finansal bilgileriniz siz ve banka arasında doğrudan sağlanmaktadır. 3.parti yazılımlar kullanılmamakta, kart bilgileriniz ve finansal bilgileriniz kayıt altına alınmamakta ve köprüleme yapılmamaktadır.
  • Uzaktan erişim kısıtlaması.
  • Sadece local network erişimi.
  • Arttırılmış güvenlik seviyeleri.

Düzenleme ve Silme

Müşterilerimiz sistem üzerinde bulunan kişisel ve finansal bilgilerini istedikleri zaman silebilir ya da düzenleyebilirler.  Müşteriden habersiz herhangi bir değiştirme ya da silme işlemi yapılabileceği için firmamız da bu değişen ya da silinen bilgilerin teyidini yapmakla sorumludur. Ancak ürün ve hizmet satın alan şahıs, firma ya da kurumların bilgileri hizmet sonunda ya da hizmetin iptali, iadesi gibi durumlarda belirli bir süre boyunca silinememektedir.

Kanunda belirtilen zorunlu bilgi tutma süresi tamamlandıktan sonra bilgilerin silinmesi talebinde bulunabilirsiniz. Konuyla alakalı olarak iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Mekait İletişim Kanalları

Mekait – Meka İnternet Teknolojileri San. ve Tic.

Kazım Dirik Mahallesi 367/7 Sokak No:14

Avcılar Effect A Blok 5. Kat, 521 D 35100 Bornova/İzmirGoogle Harita

Telefon: +90531 365 8198

Mail: info@mekait.com