Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 232 478 32 57Hafta içi 08:00 - 18:00

Kendi sisteminizi kurma odaklı bir fikrinizi hayata geçirmenin en etkili yolu yazılımdır. Şirket içerisinde neler olup bittiğini analiz edebilmek, raporlayabilmek önemlidir. Aynı zamanda masa başı personelin haricinde sisteme mobil cihazlar ile her noktadan erişebilmenin kolaylığı tartışılamaz. Bu yüzdendir ki masaüstü ve mobil uygulama yazılımları kurumsal bir şirket için vazgeçilemezdir.

Neden Mobil Uygulama?

Artık web tabanlı sistemler yerini mobil uygulamalara bırakmaya başladı. Şirket personelinizin cebindeki telefonla ya da tablet ile kullanabileceği, raporları takip edebileceği bir uygulama tüm iş yükünü hafifletecektir. Ya da Playstore ve Appstore’da geniş kitlelere yaymak istediğiniz bir proje, web tabanlı uygulamalara kıyasla daha fazla kitle çekmektedir. Bu yüzden mobil uygulamanın önemi her geçen gün artmaktadır.

Neden Masaüstü Yazılım?

Masaüstü yazılımlar genelde şirket içi personelin kullanması açısından iş odaklı yazılımlardır. Şirketinizin raporlarının, istatistiklerinin, takip sistemlerinin tek bir sunucu üzerinden personellerinizin ekranına yansıtılması büyük kolaylık sağlamaktadır. Büyümeyi ve kurumsal adımlar atmayı düşünen bir firma için masaüstü yazılımlar şarttır.

İzmir Mobil Uygulama Geliştirme Ajansı
Teklif Formu