Meka Information Technology
info[at]mekait.com+90 507 642 94 93Hafta içi 08:00 - 18:00

Özgün tasarımlar ve en güncel standartlarla yapılandırdığımız web sitenizi kurumsal kimliğinizle bir bütün olarak düşünüyoruz. Müşteri beklentilerini analiz ediyor, kurumsal algısına örtüşen, firma hedefleri doğrultusun bir web site hazırlıyoruz. Tasarım aşamasında soru işaretleri kalmayana dek müşteri isteklerinin sağlanması gerektiğine inanıyoruz.

Web Tasarım ve Mobil Uygulama Nasıl Olmalıdır?

  • Web Tasarımda tasarım ne kadar önemli ise işlevsellik ve ulaşılabilirlik de o derece önemlidir ve bunun bilincinde kullanıcı dostu, verilere en kısa ve kolay şekilde ulaşılabilir arayüzler oluşturuyoruz.
  • Web Tasarım, sadece masaüstü bilgisayarlar için yapılmaktayken günümüzde notebook, tablet, telefon, tv gibi pekçok dijital ürünle çalışabilir yani responsive olmak zorundadır. Biz de tasarımlarımızı responsive olarak ve kullanıcıların görsel problem yaşamayacakları bir arayüz olarak hazırlamaktayız.
  • Farklı cihazlarda olmasının yanında farklı browser(tarayıcı)larda da uyumlu çalışabilmelidir. Her tarayıcı göz önüne alarak CSS ve HTML in son güncellemelerine dikkat ederek javascript ve jquery desteğiyle hareketli ve etkileyici tasarımlar oluşturuyoruz.
  • Web tasarımda olması gereken diğer bir husus SEO ya arama motorları optimizasyonuna uygun olmasıdır. Google gibi arama motorlarında üst sıralarda web sitenizin çıkması demek kat kat fazla kullanıcı demektir. Web tasarımlarınızı SEO’nun gerektirdiği gibi kodluyoruz.

Web Tasarım Firması Seçerken Dikkat Edilecekler

Ülkemizde son zamanlarda web sitesi tasarlama bilgisi olmayan kurum ya da kişiler müşterinin kurumsallığını hiçe sayarak hazır warez tasarım ve sistemler ile kısa sürede web sitesi oluşturmakta ve haksız kazanç elde etmektedir. Bu yapılar müşterilerin ileride yüklü miktarda maddi kayıplar vermesine yol açmaktadır.

Mekait olarak web sitenizi yaşayan bir canlı gibi düşünerek tasarlıyor ve zamanla gelişerek verdiğiniz bilgiler dahilinde size hizmet eden bir çalışanınız haline dönüşmesini sağlıyoruz. Web tasarım sürecinizi istediğiniz gibi sonuçlanması için lütfen bizi arayın.

Teklif Formu