Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 232 478 32 57Hafta içi 08:00 - 18:00

İzmir Reklam Ajansı ve Danışmanlığı (Google Adwords, Google Ads)

İzmir Profesyonel Reklam Danışmanlığı

İzmir Google Reklam Ajansı, Reklam Danışmanlığı ve dijital pazarlamanın gerçek adresi Mekait. Potansiyel müşterilenize düşük bütçe ile doğru şekilde ulaşın. Günümüzde teknoloji geliştikçe reklam hizmeti sektörü de gelişmektedir. Google reklamları sayesinde web sitenizin veya işletmenizin reklamını birçok yerde kolaylıkla yapabilme imkanınız vardır.

Reklamcılık hizmeti sayesinde ürünlerinizi birçok kişiye tanıtabilir ve pazarlamasını yapabilirsiniz. Doğru bir şekilde yapılmış reklamlar sizlere her zaman olumlu dönüş yapacaktır. İyi bir reklam hizmeti için ise tecrübeli kişilerle çalışmanız gerekmektedir. Mekait firması olarak ürünlerinizin tanıtımını yapmanızda tecrübeli ekibimizle birlikte sizlere yardımcı oluyoruz. Web tasarımı ve reklam danışmanlığı konusunda kendimizi her zaman geliştirerek sizlerin de tüm yeniliklerden faydalanmanızı sağlıyoruz. Reklam danışmanlığı konusunda İzmir web tasarım Ajansı olarak işletmelerinizi ve ürünlerinizin tanıtımında en iyisini yapıyoruz.

Google Ads'de Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Google Reklamalrında Bizi Tercih Etmenin Faydaları

HEDEFLENEN BAŞARI
Potansiyel müşterileriniz ile alakalı detaylı analizler yaparız. Reklamlarınızın hedeflediğiniz başarıyı yakalaması için çok ince detaylara önem veririz.

FULL OPTIMIZASYON REKLAM
Google'a reklam vermenin en önemli noktalarından biriside optimizasyondur. Optimizasyonu tam yapılmamış reklamlar ve uzantıları reklamdan çok fazla verim almanızı engeller. Bizden alacağınız Reklam Hizmetinde tüm reklamlarınızın optimizasyonunu sürekli kontrol ederiz.

RAKİP ANALİZİ ve BAŞARI
Rakiplerinizle aranızda detaylı bir rekabet analizi yaparız. Bu analiz sonucunda düşük bütçe ve daha fazla reklam tıklaması elde etmek için çabalarız.

RAPOR VE İNCELEME
Reklamlarınızı düzenli olarak sizlere raporluyoruz. Haftalık, 15 günlük ve aylık olarak kazanımları ve geri dönüşleri sizlerle paylaşırız.

İletişim bilgileriniz ve projeniz hakkında bilgi verin, sizi arayalım.

İletişim Talebi Gönderin

2 artı 3 kaç eder?

MEKAIT, İzmir Reklam Danışmanlığı ve Yönetimi

Google Reklamlarına Neden İhtiyacınız Vardır?

İnternet kullanımı arttıkça ihtiyaçlarımızı karşılama şeklimiz de değişmektedir. Önceden internetten herhangi bir ürün satın alınması söz konusu dahi değilken şimdilerde ise birçok kişi ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılamaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yaparak hem zaman kaybından kurtulmuş olunmakta hem de birçok ürün arasında fiyat ve özellikler arasında kolayca karşılaştırma yapılabilmektedir. İşte bu kolaylıklar da internet kullanımını gittikçe daha fazla artırmaktadır. Google reklamları da bu süreci oldukça hızlandırdığı için çok fazla tercih edilen bir reklam yöntemi olmaktadır.

Mekait, İzmir Reklam Hizmeti

Google Reklamlarının Faydaları

Türkiye’de arama motoru olarak da en fazla Google kullanıldığı için Google reklamları sayesinde ürünlerinizin tanıtımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürünlerinizin reklamlarını yaparken en başta olmak istiyorsanız eğer bizleri seçebilirsiniz. Hem reklam konusunda ilk sıralarda yer almanızı sağlıyoruz hem de kaliteli ve dikkat çeken reklamlarla müşterileri sizlere çekmeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda Google reklamları sayesinde ürünlerinizi sadece yurt içinde değil tüm dünyada tanıtma imkanına da sahip olabiliyorsunuz. Google reklamlarının sizlere ve işletmelere sağladığı tüm bu avantajlardan dolayı tercih etmemeniz için herhangi bir sebep kalmamaktadır.

neden biz

Mekait, Reklam Danışmanlığı İzmir

Google Reklamlarının Katkısı

Google reklamlarının sizlere en büyük katkısı ise tabi ki yeni müşteri bulmanızı sağlamaktadır. Google reklamları ile yer bildirimi yaparak sadece istediğiniz bir bölgede veya sadece hizmet verdiğiniz şehirdeki kullanıcılar tarafından görünmenizi sağlayabilirsiniz. Google reklamlarının sizlere sunduğu birçok avantaj ile bu reklam hizmetine ihtiyacınız olduğunu anlayabilirsiniz. Google reklamlarının bu avantajlarından olumlu bir şekilde yararlanmanız için Mekait firması olarak sizlere her zaman yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Google Reklamları ile Daha Fazla Ziyaretçi Akışı

Kaliteli bir şekilde yapılmış Google izmir reklam hizmeti sayesinde sitenize daha fazla ziyaretçi akışı sağlanacaktır. Google reklam ile hizmet verdiğiniz sektöre uygun yeni müşteriler kazanacak ve işinize birçok katkı sağlayacaksınız. Google reklam tüm sektörler için yapılabilen reklamlardır. İster giyim sektöründe olun isterseniz gıda sektöründe olun bu hizmetten faydalanma imkanınız mümkündür. Google reklam ile firmanızın veya küçük işletmelerinizin marka değerini kolaylıkla artırabilirsiniz.
Google reklamlarınızı birçok yerde verme imkanınız da bulunmaktadır. Mağaza, kafe ve restoran reklamlarınız Google Haritalar üzerinden görüntülenebilirken bunun dışında verdiğiniz reklamlar Google arama motorunda da olabiliyor. Bunun dışında Google’ın ortak antlaşması olduğu sitelerde de reklamlarınız görünebilir. Reklamlarınızın görünebileceği alan oldukça geniş olduğu için sayfalarınıza olacak olan ziyaretçi akışı da gittikçe artırmaktadır.

Aklınıza Takılan Sorulara Cevap Verelim

SIKÇA SORULAN SORULAR?

 • Google Reklamlarınız İçin Ne Kadar Ödeme Yapılır?

  Google reklamı vermek istediğinizde reklamlar için ve İzmir reklam danışmanlığı için ödeyeceğiniz ücreti de bilmek istersiniz. Google reklam fiyatlarını ele alırsak eğer reklam verdiğiniz anahtar kelimelerde olan rekabet durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Rekabetin yüksek olduğu bir sektör için reklam vermek ve reklamınızın ilk sıralarda yer almasını istiyorsanız eğer ücret biraz yüksek olmaktadır. Bunun dışında tıklama başına olan ve maliyeti daha düşük olan reklamlar da verme imkanınız bulunmaktadır. Bütçenize uygun reklam türünü belirleyerek istediğiniz her reklamı kolaylıkla verebilirsiniz. Ayrıca İzmir Google reklam danışmanlığı hizmeti için de vereceğiniz ücret reklamın türüne göre değişebilmektedir. Görüntülü reklamlar için farklı bir ücret alınırken arama sonucunda çıkan reklamlar için farklı miktarlarda ücret alınmaktadır.

  İzmir web tasarım ekibi olarak sizlere sağlayacağımız Google reklamları hizmetinden uygun bir fiyat ile yararlanabilirsiniz. Tüm Google reklamlarınız için bizlerden yardım alabilirsiniz. İzmir Google reklam danışmanlığı hizmeti sayesinde tüm bu işleri kolayca yapabilme imkanı sizlere Metait ekibi olarak sizlere sağlıyoruz.

 • Google Reklamları Ücretli mi?

  Google reklamları, Google tarafından yayınlanan ücretli reklamlardır. Reklamarınız açık artırma usulünce Google tarafından yayına alınır. Ne kadar çok ücret verirseniz reklamlarınız o kadar çok yayınlanır. Ancak Mekait ile çok daha az ödeyerek çok daha fazla reklam yayınlamak mümkündür.

 • Reklam Vererek Satış Artırmak Mümkün mü?

  Google, Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya kanallarından reklam vermek potansiyel müşterilerinize sizi çok daha çabuk ulaştırır. Haliyle reklam vermek satışlarınızın hızla artmasına olanak sağlar. Ayrıca sosyal platformlar üzerinden vereceğiniz reklamlar sosyal medya hesaplarınızında etkileşim almasına yardımcı olur.

Mekait Ofislerimiz

Size En Yakın Ofisimiz

Doğanlar Mah. Hacılarkırı Cad.
Numara 8, İç Kapı No: 15
Dedeler İş Merkezi A Blok
Bornova 35050

İzmir TR

Telefon: +90232 478 3257
E-posta: info@mekait.com

Mekait Harita Konum