Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 232 478 32 57Hafta içi 08:00 - 18:00

İzmir Seo Danışmanlığı ve Profesyonel SEO Hizmeti Ajansı

İzmir Merkezli Profesyonel SEO Firması

İzmir Seo Hizmeti ve SEO Danışmanlığı veren Mekait İzmir Seo Ajansı, şirketler için Google aramalarında bölgesel ya da Türkiye'nin her yerinden görünecek şekilde üst sıralarda konumlandırma çalışması yapmaktadır. Mekait olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda esnek bir çalışma sunmaktayız. Seo hizmetinde müşterilerimizi her aşamada bilgilendiren ve yol gösteren bir çalışma prensibi uygulamaktayız. Prensiplerimiz içinde her zaman açık ve net bir çalışma önceliğimiz olmuştur.

Seo çalışması çeşitli aşamalardan oluşmaktadır. SEO, iç seo-dış seo, UX değerleri, kullanıcı odaklı web tasarım, backlink ve sosyal imleme üzerine odaklanmaktadır. İzmir Seo danışmanlığı verdiğimiz müşterilerimize öncelikle olarak tüm kontrolleri sağlar, eksikleri bulur ve tamamlanması gereken kısımları tamamlayarak başlarız.

İzmir Seo Çalışma Aşamalarımız

İlk Aşama
İkinci Aşama
Üçüncü Aşama
Dördüncü Aşama

Analiz ve İnceleme

Sizden aldığımız İzmir Seo danışmanlığı hizmet teklifi ile alakalı olarak analizlerimizi ve incelemerizi başlatarak aslında seo çalışmasına başlamış oluyoruz. Sitenizi ya da çalışma yaptırmak istediğiniz markanız ile alakalı olarak sizlere genel bir analiz, rekabet seviyesi, site optimizasyonu ve çalışma süresi gibi bazı sonuçları öngörüyoruz.

Strateji ve Planlama

Seo çalışması yapılacak proje ile alakalı olarak gerekli notları çıkartıp planlama aşamasına geçiyoruz. Projenizin iyi ve kötü olduğu alanları belirliyoruz. Çıkardığımız notlar ve belirlediğimiz eksiklere uygun çözüm üretiyoruz. Projeniz ile alakalı olarak tüm detayları eksiksiz bir şekilde tamamlamak üzere stratejimizi oluşturuyoruz.

Strateji ve Planın Uygulanması

Projeniz ile alakalı analizlerimizi ve planlarımızı tamamlamak üzere İzmir Seo Danışmanlığı üzerine uzman olan ekibimizle birlikte tüm çalışmalara aynı anda başlıyoruz. Link inşası, iç seo optimizasyonu, algoritmalar ve arama motoru optimizasyon kurallarında uzman ekibimiz ile projeniz ile alakalı öngörülen süre ve boyutu bağlamında başarı elde etmek üzere çalışıyoruz.

Rapor ve Sonuç

Çalışma yapılan proje google aramalarında hızla yol kateder. Doğru analizler ve ihtiyaçların doğru tespiti sonucunda başarı kaçınılmazdır. Aylık olarak projeniz ile akalı olarak çalışma raporu ve müşteri talebi doğrultusunda toplantı düzenleyerek projenizi başarıya ulaştırıyoruz.

SEO'da Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

SEO'da Bizi Tercih Etmenin Faydaları

HEDEFLENEN BAŞARI
Sitenizi Google üst sıralarda gözükmesi için nelere ihtiyacınız olabileceğini çok iyi biliyoruz ve bu bağlamda çalışma yapıyoruz.

İÇ SEO - DIŞ SEO FULL OPTIMIZASYON
Arama motorlarının kriterlerine uygun olarak hem iç seo hem de dış seo bazında sitenizin eksiklerini buluyor ve kapatıyoruz.

RAKİP ANALİZİ ve BAŞARI
Rakiplerinizle aranızda olan rekabeti tam olarak ölçümlüyoruz. Başarılı olabilmeniz için gerekli çalışmaları başlatıyoruz.

RAPOR VE İNCELEME
SEO hizmetini takip edebilmeniz, aşamalar hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilmeniz adına haftalık ya da aylık olarak raporlama yapıyoruz.

İletişim bilgileriniz ve projeniz hakkında bilgi verin, sizi arayalım.

İletişim Talebi Gönderin

8 artı 2 kaç eder?

MEKAIT'in İzmir SEO Danışmanlığı Hizmeti ile Tanışın

Seo Danışmanlığı ve Hizmeti Ne Demektir?

Seo, sitenizin Google vb. arama motorlarının algoritmalarına ve optimizasyon kurallarına göre düzenlenmesine verilen addır. Kullanıcıların arama motorlarını daha verimli kullanabilmesi, aradığı ürünü ve hizmeti daha net ve kolay bulabilmesi için Google gibi arama motorlarının sürekli güncellenen bir algoritması vardır. İşte bu algoritmalara göre sitenizi uyarlama çalışmasına optimizasyon yani arama motoru optimizasyonu denir. Arama motoru algoritmalarına uygun çalışmaları da Seo Danışmanı, Seo Hizmeti ya da İzmir Seo Ajansı yapar. Seo genellikle aylık olarak yapılmaktadır. Müşteri istekleri doğrultusunda esnek bir çalışma da uygulanabilir.

Müşteri İstekleri Doğrultusunda Esnek Çalışma

Seo Çalışması Nasıl Yapılır?

Seo, projeniz için ya da markanızla alakalı olan kelimelerin google arama motoru, yandex, bing vb. arama sitelerinde üst sıralarda yer almasını sağlayarak potansiyel müterilere ulaşmak ve sitenizi ziyaret etmelerini sağlamaktır. Ana faktör arama motorları ve arama motorlarının algoritmaları olduğu için projenizi, web sitenizi bu bağlamda etraflıca analiz ederek seo uyumlu hale getirilmesiyle seo çalışması yapılır. Genel bir detaylandrma yapacak olursak; Seo çalışmasını site içi SEO ve site dışı SEO olarak ele alırız. Daha öncede bahsettiğimiz üzere iç sayfa optimizasyonu iç Seo ile alakalı olduğu için siteniz ve projeniz ile alakalı olarak web tasarım ve yapısal eksikler giderilerek seo çalışması yapılır. Buna ek olarak dış SEO çalışması da dışarıda siteniz ve projeniz ile alakalı olan çalışmadır. Dış Seo çalışmasında da link inşası ve tanıtımlar devreye girer. Farklı farklı ele aldığımız iç ve dış seo çalışması sonucunda sitenizi başarıya ulaştırırız.

neden biz

Mekait İzmir Seo Danışmanlık Hizmeti

Neler Yapıyoruz?

Öncelikle olarak süreç başlangıcında da bahsettiğimiz üzere İzmir Seo Danışmanlık Hizmeti almak istediğiniz İzmir Web Tasarım firması tarafından hazırlanmış web sitenizi SEO araçları ile analiz ediyoruz. Profesyonel olarak hem kendi bünyemizde hem de global şirketlerin istatiksel verilerinden yararlanarak sitenizi derinlemesine analiz ediyoruz. Analiz sonucunda sitenizin şuan ki konumu, rakiplarinizin şuan ki konumu, rakip siteler ile sizin siteniz arasında ki rekabet durumu derinlemesine inceleyip ve rapor haline getiriyoruz.

Oluşturulan rapor dahilinde planlama ve çalışma programı oluşturulur, hedefler ve konum sevileri ile alakalı olarak varılmak istenen sonuç belirlenir. iç Seo çalışması, Dış Seo çalışması gibi tüm detaylar ele alınarak eksikler kapatılır. İzmir Seo danışmanlığı veren Uzman ekibimiz, rakiplerinizle olan rekabet farkını lehinize sonuçlanacak şekilde sitenizi işlemeye başlar. Siteniz ile alakalı çalışmalar düzenli ve planlı olarak yapılır. Siteniz her geçen gün Seo konusunda bir adım daha fazla yol kat eder. Zaman la optimizasyonları en iyi halen gelen siteniz Google ve diğer arama motorları tarafından çok daha fazla taranır ve çok daa fazla müşteri tarafından ziyaret edilerek başarıya ulaştırılır.

Aklınıza Takılan Sorulara Cevap Verelim

SIKÇA SORULAN SORULAR?

 • Sitem Google da Neden Gözükmüyor?

  Sitenizin Google da gözükmesini engelleyen bir çok durum söz konusu olabilir. Bunlardan bazıları Google tarafından cezalandırılmış olabilir ya da SEO kriterlerine uygun olmayan bir yapıda inşaa edilmiş olabilir. Daha önce sitenize herhangi bir Seo çalışması yapılmamış ya da siteniz rekabeti yüksek bir alanda hizmet vermektedir. Bu ve buna benzer yüzlerce sebepten dolayı siteniz Google aramalarında gözükmeyebilir.
  İzmir Seo Danışmanlığı hizmeti veren Uzman ekibimiz ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunla alakalı daha detaylı bilgi alabilrisiniz.

 • Google Aramalarında Sitem Neden Alt Sıralarda, Neden Üstte Gözükmüyor?

  Siteniz arama yapmış olduğunuz anahtar kelimede alt sıralarda ya da arka sayfalarda yer alıyorsa yüksek ihtimalle rekabeti yüksek olan bir sektörde hizmet veriyorsunuz demektir. Rakipleriniz üst sıralarda gözükebilmek adına SEO çalışmasına ya da web tasarım konusunda optimizasyonu yapılmış bir siteye sahip olabilir. Benzeri sebeplerden dolayı siteniz düşük sıralamada yer alır. SEO çalışması yaptırarak sizde Google aramalarında daha üst sıralarda gözükebilirsiniz.

 • Web Siteme Neden Kimse Girmiyor?

  Google ve diğer arama motorlarının öncelikli kriteri kullanıcılara yararı olan siteleri arama sonuçlarında üst sıralarda listeler. Sizin sitenize kimse girmiyorsa ya da müşterileriniz web siteniz üzerinden sizinle iletişim kurmuyorsa arama motoru algoritmaları sizin sitenizin kullanıcılar için yararlı olmadığını düşünüyor olabilir. Sitenizi daha yararlı ve kullanıcılara hitab edecek şekilde dizayn etmelisiniz. Bunlara ek olarak potansiyel müşterilere ve kullanıcılara ulşamak gelirinizi daha fazla artırmak istiyorsanız İzmir SEO Uzmanı ve danışmanı ile çalışmanız gerekmektedir.

 • Web Sitemi Google a Nasıl Eklerim?

  Web sitenizi Google a eklemenin bir çok yöntemi vardır. Googleın sizler için hazırladığı Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Kılavuzunu inceleyerek sitenizi Google a ekleyebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz, kılavuzda yazılanları uygulayamayacak bir durumdaysanız Mekait Uzman Seo Danışmanları ile görüşmenizi tavisye ederiz.

 • İzmir de Seo Çalışması Nekadar Sürer?

  Seo çalışma süresi sektörünüzle alakalı olarak değişmektedir. İçinde bulunduğunuz sektörde rekabet seviyesi İzmir SEO çalışmasının süresine doğrudan etki etmektedir. 3 aylık seo çalışma bazı sektörlerde başarıya ulaşmak için yeterli olsa da bazı sektörler 12 aylık çalışmalar bile yeterli gelmeyebilir. Rakiplerinizin SEO ya verdiği önem bu konuda belireyici bir hal almaktadır.

Mekait Ofislerimiz

Size En Yakın Ofisimiz

Doğanlar Mah. Hacılarkırı Cad.
Numara 8, İç Kapı No: 15
Dedeler İş Merkezi A Blok
Bornova 35050

İzmir TR

Telefon: +90232 478 3257
E-posta: info@mekait.com

Mekait Harita Konum