Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 232 478 32 57Hafta içi 08:00 - 18:00

Son yıllarda Sosyal Medya vazgeçilmez bir reklam aracı olarak kurumların varlığını ve takip edilirliğini artırarak, markaların kitlelerce paylaşılması ve bu şekilde yayılması sağlamaktadır.

Neden Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Almalısınız?

Türkiye’deki 50 milyon sosyal medya kullanıcısına ulaşmak için kurumsal kimliğinizle oluşturduğunuz sosyal medya hesaplarınızın önemi büyüktür. Markanızın büyümesi, itibarınızın artması, etkileşimlerinizin yükselmesi için ve bu sayede satmakta olduğunuz ürün veya hizmetin talebinin artması için profesyonel sosyal medya hesap yönetimi hizmeti almalısınız.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya Hesaplarınızın, istediğiniz platformlar için açılması ve paylaşıma hazır hale getirilmesinden sonra hedef kitle belirlemesi yapılacak; yapılacak paylaşımların ve sponsorlu gönderilerin planlanması gerçekleşecektir. Özel günlere özel olarak tasarlanacak paylaşımlar ve satışınızı artıracak içerikler; insanların ilgisini çeken etkinliklerin düzenlemesi, hizmet içerisinde yer alacaktır. Paylaşımlar yapılırken rakiplerinizin neler yaptığı da takip edilecektir.

Sosyal Medya Ajansı Nasıl Seçilmelidir?

Sosyal Medya Ajansı seçerken tecrübeli, yüksek birikimli ve sonuç odaklı çalışan ajans her zaman ilk tercihiniz olmalıdır. Sosyal medya ajansı seçiminizde referanslara, kurumsallığa bakmalısınız. Yaptığınız işle alakalı metin, görüntü, ses, video vb içerikleri üretebilmeli ve bunu bir stratejiye göre yapmalıdır.

İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı
Teklif Formu