Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 232 478 32 57Hafta içi 08:00 - 18:00

İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı

İzmir Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi hizmeti veren Mekait, sosyal medya hesaplarınızdan en iyi şekilde verim almanız için çalışmaktadır.
Firmanızın ya da markanızın Sosyal Medya Hesap Yönetimini profesyonel ekibimize teslim edin. Sosyal medya platformlarında sesinizi duyurarak, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Uzun yıllar boyunca Sosyal Medya üzerine bilgi ve birikimi olan uzman ekibimiz hesaplarınızı sizler için yönetsin. Hesaplarınızı, günlük haftalık ya da sizlere uygun olacak şekilde programlayarak tamamen özgün ve marka imajınızı yansıtacak türde paylaşımlarla aktif tutalım.

İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı Çalışma Aşamalarımız

İlk Aşama
İkinci Aşama
Üçüncü Aşama
Dördüncü Aşama

Analiz ve İnceleme

Sosyal Medya hesaplarınızda çalışma başlatmadan önce sektörünüz ile alakalı genel kapsamlı bir araştırma yapılır. Potansiyel müşterileriniz ve ulaşamak istediğimiz hedefler değerlendirilir. Rakip firmalar ve rekabet içinde olacağımız diğer Sosyal Medya hesapları incelenir ve analiz edilir.

Strateji ve Planlama

Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda, hedefe ulaşmak adına ve potansiyel müşterilerinizi hareket geçirmek üzere neler yapbileceğimiz konusunda derinlemesine planlamalar yapılır. Paylaşımlar ve marka imajınızı artırmaya yönelik içerikler kaba taslak olarak planlanır ve belirli program dahilinde paylaşım yapmak üzere listelenir.

Strateji ve Planın Uygulanması

Plan ve program dahilinde elde ettiğimiz raporların uygulanmasına başlanır. Rakip analizi sonucunda rakiplerinizin bir adım önüne geçmek, potansiyel müşterilerinizin harekete geçmesini sağlmak adına kritik çalışmalar bu aşamada yapılır. İstenen sonuca ulaşmak adına belirlenen saat dilimlerinden şaşmadan paylaşımlar yapılır.

Rapor ve Sonuç

Planlama ve stratejinin uygulanmasından sonra yapılan çalışmanın sonucu beklenir. Yapılan paylaşımlar, potansiyel müşterilere yapılan yakın temas tanıtımlar sonucunda Sosyal Medya hesabınızın aktifliğinin artması sağlanır ve aynı zamanda potansiyel müşterilerinizle etkileşim yaşaması beklenir.

İletişim bilgileriniz ve projeniz hakkında bilgi verin, sizi arayalım.

İletişim Talebi Gönderin

3 artı 1 kaç eder?

MEKAIT, İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı Ne Demektir?

Sosyal Medya konusunda bilgisi ve uzun yıllar profesyonel tecrübesi olan kişilere ve kurumlara İzmir Sosyal Medya Danışmanı ve Danışmanlığı denir. Sosyal Medya Danışmanlarının vermiş olduğu hizmete de Sosyal Medya Yönetimi adı verilir.
Sosyal Medya Danışmanlığı sadece sosyal platformlardaki hesaplarınızın yönetimi sağlamaz. Dijital Medya pazarlaması adı altında İnteraktif ortamda yer alan markanız ile alakalı her türlü dökümanı marka imajınız doğrultusunda tek bir yerde toplar. Yani kısaca Sosyal Medya Danışmanı markanızın imajını bir bütün halinde kalmasını ve tanıtılmasını sağlar.

Müşteri İstekleri Doğrultusunda Profesyonel Dokunuş

Alanında Uzman Sosyal Medya Danışmanları

Sosyal medya hesaplarınızın bir danışman tarafından yönetilmesi oldukça önemlidir. Potansiyel müşterilerinizin sizleri takip edecekleri platform %90 oranında Sosyal Medya platformlarıdır. Hal böyle olunca Sosyal Medyanın dez avantajlarından birisi olan güven sorunu devreye giriyor. Markanıza olan güvenin her zaman yüksek kalması ve imajını koruması profesyonel kişilerce yönetildiğinde hiç bir zaman bir kayıp yaşamaz. Aksi durumlarda bilinçsizce yapılacak bir işlem ya da çalışma marka değerinizin düşmesine yol açabilir.

neden biz

Facebook, Twitter Linkedin ve İnstagram Danışmanlık Hizmeti

Neler Yapıyoruz?

Sosyal Medya hesaplarınız ile alakalı olarak geniş çaplı bir araştırma yapıyoruz. Bu araştırma sonucunda potansiyel müşterilerinizi ve hedefleriniz hakkında bilgiler topluyoruz. Hangi platformda ne kadar gönderiye ihtiyacınız olduğunu, rakiplerinizin diğer sosyal hesaplarda ne durumda olduğunu ve sizlerinde onlarla aynı seviyeye ulaşabilmesi için neler yapmanız gerektiğini raporluyoruz. Raporlarımız doğrultusunda çalışmalara başlıyoruz.

Instagram, Twitter, Facebook ve Linkedin markanızın tanıtılması için önemli platformlardan önde gelenleridir. Ancak en önemli platformlardan birisi Instagram dır. Instagram kullanıcı bakımından en çok vakit geçirilen ve en çok aktif kişilerin bulunduğu bir platformdur. Ayrıca Instagram üzerinden potansiyel kitlelere ulaşmak çok kolaydır. Bu yüzden herşeyden önce Instaram hesabınızın etkileşim sayılarını artırmaya odaklanıyoruz. Kitlelere Instagram üzerinden ulaşıyor, analizlerin bir çoğunu Instagram üzeriden sağlıyor, etkileşim için çalışma yapıyoruz. Instagram hesap yönetimi ile yapılan çalışmaların aynılarını ya da benerlerini eş zamanlı olarak diğer sosyal medya hesaplarınıza da uyguluyoruz.

Instagram Sosyal Medya yönetimi ve diğer tüm sosyal platformlarınızın İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı için Mekait ile çalışmayı düşünün!

Aklınıza Takılan Sorulara Cevap Verelim

SIKÇA SORULAN SORULAR?

 • Sosyal Medya Hesabımı Neden Takip Etmiyolar?

  Hesabınızın takip edilemesi için kullanıcıların dikkatini çekecek içeriklere odaklanmanız gerekmektedir. Kullanıcıların dikkatini çekebilmek için detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Yaş, şehir, medeni durum, sosya kültürel etkileşim gibi bir çok konu üzerine detaylıca araştırma yapıp sonucunda gönderiler paylaşmanız gerekmektedir. Hastag kullanımı vb. birçok durum hesabınızın takip edilmesi için gereklidir. Konu ile alakalı tüm detaylara Sosyal medya Uzmanlarımız dan öğrenebilirsiniz.

 • Neden Instagram Paylaşımlarımı Kimse Beğenmiyor?

  Bunun birden çok sebebi olabilir. Hesabınız gizli olabilir, doğru hastag ile potansiyel müşterilerinize ulaşamıyor olabilirsiniz. Ya da yeteri kadar kullanıcıya sahip değilsinizdir. Bu ve buna benzer bir çok etmen vardır. Instagram hesaplarınızın beğenilerini artırmak için bizimle iletişim kurun.

 • Instagram Reklamları Nasıl Verilir?

  Instagram reklam vermek için konu hakkında profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Mekait İzmir Reklam Danışmanlığı hizmeti ile tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz.

 • Instagram Hesabım için Takipçi Almak İstiyorum

  Instagram takipçi almak sosyal medya hesabınız için yapacağınız en son şey olmalıdır. Sosyal medya hesabınıza takipçi alarak yarardan çok zarar vereceğinizi unutmayın. Doğal olmayan yollar ile takipçi satın almak hesabınızın gerçek görünmesinin önüne geçer. Bot takipçiler ile şişirilmiş bir hesabın gerçekliği ve inandırıcılığı kalmaz. Bu durum marka imajınıza zarar verir, potansiyel müşterilerinizin kaybına sebep olur.

Mekait Ofislerimiz

Size En Yakın Ofisimiz

Doğanlar Mah. Hacılarkırı Cad.
Numara 8, İç Kapı No: 15
Dedeler İş Merkezi A Blok
Bornova 35050

İzmir TR

Telefon: +90232 478 3257
E-posta: info@mekait.com

Mekait Harita Konum