Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 850 840 4579Hafta içi 08:00 - 18:00

MEKAIT İzmirde Şubesi Olan İnternet Teknolojileri ve Web Tasarım Ajansıdır

İZMİR'DE WEB TASARIM BİZDEN SORULUR

İzmir'de ki birçok işletmeye sorunsuz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İzmir'de birçok müşterimizin webtasarım hizmetini üstlendik, üstlenmeye devam etmekteyiz. Siz de kurumsal bir kimlik yaratmak ya da eticaret gibi sistemler ile internet üzerinden satışlarınızı arttırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Web tasarım konusunda 15 yılı aşkın tecrübeli yazılım ekibimizle size hizmet vermek için hazırız. Sektörel, kurumsal, tanıtım amaçlı websitelere sahip olmak artık bir telefon uzağınızda.

Fiyat-performans garantisi ile sizlere hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz. Sizleri ofisimizde ağırlayabilir ya da sizin ofisinize gelerek yüzyüze görüşebilir, fizibilite çalışması yaparak ihtiyacınıza en uygun web tasarımı çıkartarak sizleri website sahibi yapmak isteriz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bizi Tercih Etmenin Faydaları

HEDEFLENEN BAŞARI
Hedeflenen başarıya ulaşmanın hangi yollardan geçtiğini biliyoruz ve tüm bildiklerimizi sizin için kullanıyoruz.

RAPOR VE İNCELEME
Site analizi ve araştırmaları sonucunda en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz ve bunu rapor olarak sunuyoruz.

RAKİPLER ARASINDA BAŞARI
Sektörde rakiplerinizin önüne geçebilmeniz, satışlarınızı ve geri dönüşlerinizi arttırmanız için çalışıyoruz.

FULL OPTIMIZASYON
Yazılımlarınızı kodluyor, SEO ya uygun hale getiriyor SEM planlamasını yapıyor Sosyal medyada populerliğini artırıyoruz.

Hizmetlerimiz için teklif alın

Bize Mesaj Gönderin

MEKAIT'in İzmir Web Tasarım Hizmeti ile Tanışın

İZMİR WEB TASARIM NEDİR?

Tarayıcılardan alanadı girilerek açılabilen Web siteleri altında birçok web sayfasını barındırır. Bu web sayfalarının içerisindeki metinlerin ve medyaların kullanıcıya nasıl bir görünüm ile gösterileceği işine web tasarım denilmektedir. Web tasarım kelimesi günümüzde web yazılımıda kapsamaktadır. Web yazılım ise genelde asp veya php ile yazılan, fonksiyonel işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan programlama işidir.

Mekait olarak İzmir geneli müşterilerimizin web sitesi için gerekli alanadı, sunucu, web yazılım, web tasarım gibi tüm ihtiyaçlarını İzmir web tasarım hizmeti altında gidermekteyiz.

İstediğiniz Amaca Yönelik Web Tasarım

İZMİR WEB TASARIM NEDEN YAPILIR?

Websiteniz sizin internet ortamındaki kurumsal kimliğinizdir. Ve sürekli dijitalleşen Dünyada internet ortamında kimlik yaratmak bir işletme için olmazsa olmazlardan biridir. Markanızı duyan bir müşteri sizin hakkınızda bilgi sahibi olmak için araştırma yapmak isterse bunu doğrudan internet üzerinden yapacaktır. Şirketinizin ismini internet ortamında aratan müşterileri kurumsal bir website ile karşılamak istemez misiniz? İzmir geneli hizmetimiz ile ister bireysel, ister kurumsal bir amaca yönelik, istediğiniz rekabet alanında, sizlere özgün web tasarım, özel web yazılım, e-ticaret sistemleri, tanıtım amaçlı web site gibi projelerinizi birlikte çözüme kavuşturalım.

neden biz

Web Tasarım Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

BİR WEB TASARIM NASIL OLMALI?

Web tasarımın kullanıcı için kullanılabilirliği, işlevselliği ve verilere ulaşılabilirliği önem arz etmektedir. En güncel teknolojilerin takip edilmesi ve tasarım, yazılım konusunda bu teknolojiler ile işin yapılması diğer önemli bir husustur. Her cihaza her tarayıcıya uyum sağlaması ve responsive modern tasarım olması şarttır. Güvenlik ve sistemin hızı da web tasarımda önemli diğer konulardır. Google gibi arama motorlarında yükselmesi için ise web tasarımın SEO'ya uygun yapılması gerekiyor.

Uzman web tasarım ekibimiz bu saydığımız tüm konuların bilincinde ve bu özellikleri kusursuz, olması gereken bir şekilde her website projesi için uygulamaktadır.

İlk Aşama
İkinci Aşama
Üçüncü Aşama
Dördüncü Aşama

Brief Aşaması

Öncelikle ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamak için ve sektörünüze hitap edecek bir website için planlama fizibilite yapmaktayız. Web site projesinin yapılabilirliği, yapıldığında size olan katkısını analiz ediyor ve sizinle fikir alışverişinde bulunarak projede yapılacaklar için bir plan hazırlıyoruz

Prototip ve Tasarım Aşaması

Sizin fikirlerinizi dinleyerek en uygun tasarımı resim dosyası olarak çizerek sunum yapmaktayız. Yazılım kısmına başlamadan önce websitenizin kabataslak alacağı görünümü size sunarak onayınızı almaktayız. Eğer tasarım konusunda hoşunuza gitmeyen, değiştirmek istediğiniz kısımlar varsa tekrar revize ediyor ve tasarım son halini aldıktan sonra yazılım noktasına geçiş yapıyoruz.

Yazılım Aşaması

Yazılım ekibimiz ile birlikte grafik tasarımı bitmiş işin backend ve frontend yazılımını tamamladıktan sonra hazır hale gelen websiteyi demo ortamında yayına alıyoruz. Test yayınında kurulmuş olan websiteyi size sunarak fikirlerinizi alıyoruz,

Yayına Alma Aşaması

Değişmesi gereken kısımları tekrar elden geçirerek sorunsuz bir şekilde işlemleri tamamlıyor, içerik olarak girilmesi gereken resim, metin, videolerı siteye admin panelinden giriyor ve gerçek ortamda websitenizi global olarak tüm Dünya kullanıcılarına erişebilir halde yayınlıyoruz.

Ofislerimiz

Size En Yakın Ofisimiz

İzmir
157 Sk. N: 6 K: 3 D: 3
Bornova
info[at]mekait.com
+90 507 642 9493
Manisa
CBU Teknokent K:2 N:11
Muradiye
info[at]mekait.com
+90 505 679 3818