Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 232 478 32 57Hafta içi 08:00 - 18:00

Markanızın Kalitesini Hep Birlikte Yükseltelim 

Gelişen teknoloji ile birlikte birçok firma ürün tanıtımları için web sitelerini aktif bir şekilde kullanmaktadır. Firmaların, tanıtımları ve müşteriler üzerinde olumlu bir etki bırakması için web sitenin tasarımı, orijinalliği ve kalitesi tek başına yeterli olmamaktadır. Hem web sitenizi daha kaliteli göstermek için hem de web sitenizde satışını yaptığınız ürünlerin dikkat çekmesi için profesyonel çekimlere ihtiyacınız olabilir. İşte bu ihtiyacınızı karşılamanız için Mekait’i tercih edebilirsiniz. Fotoğraf çekimi ve video prodüksiyon ihtiyacınızı 15 yılı aşkın süredir tecrübesi olan bizler ile karşılayabilirsiniz.

Fotoğraf Çekimi ve Video Prodüksiyonluğu Konusunda Sunduğumuz Hizmetler

İzmir fotoğraf çekimi ve video prodüksiyon işi için tecrübeli ekip arkadaşlarımızla birlikte birçok konuda sizlere hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetler ise şu şekildedir:

  • Tanıtım ve reklam için video çekimleri,
  • Profesyonel fotoğraf çekimleri,
  • Ürün tanıtımı ve katalog çekimleri,
  • 360 derece ürün ve mekan çekimleri,
  • İç mekan fotoğraf ve video çekimleri,
  • Dış mekan fotoğraf ve video çekimleri,
  • Animasyon ve motion graphic video yapımlarıdır.

Bu hizmetlerimizden bizlere ulaşarak kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bunların dışında Trenyol, Hepsiburada veya Gittigidiyor gibi sitelere koyacağınız ürünlerin resimlerinin çekimleri için de bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizin kaliteli bir şekilde yapılmış çekimleri sayesinde daha çok kişiyi kendinize çekebilirsiniz.

Doğru açı, renk ve ışık ile en güzel çekimlere Mekait sayesinde ulaşabilirsiniz. İzmir merkezli web tasarım ajansı olarak tecrübeli ekibimizle birlikte her zaman hizmetinizdeyiz.

İzmir Fotoğraf ve Video Çekimleri
Teklif Formu