Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 232 478 32 57Hafta içi 08:00 - 18:00

İzmir Grafik Tasarım Ajansı Meka İnternet Teknolojileri

İzmir Merkezli Profesyonel Grafik Tasarım Ajansı

İzmir Grafik Tasarım Ajansı. Profesyonel Logo Tasarımı, Afiş Tasarımı ve Kurumsal Kimlik tasarımı konusunda 15 yıllık tecrübe!

Grafik tasarım, aklın ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan ve zorlamayı seven işler ortaya çıkarmaktadır. Öyle ki bir logo, afiş, dergi, gazete ya da televizyon reklamında yer alan en temel unsur grafik tasarımı olmaktadır. Mekait olarak İzmir merkezli grafik tasarımı hizmetini kaliteli bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu hizmette temel amaç ulaşılmak istenilen hedef kitleye, iletilmek istenilen mesajın nasıl aktarıldığıdır. Bazen mesajlar ya da anlatmak istediğiniz ileti ne kadar nitelikli olursa olsun onu aktarış biçiminiz ile ilgileri üzerinize çekersiniz. Bu durumda da elbette akılda kalıcı olan son isim siz olursunuz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bizi Tercih Etmenin Faydaları

HEDEFLENEN TASARIM
İstediğiniz türde ve özellikte mükemmel kalite de tasarımlar için bizi tercih edebilirsiniz.

DOĞRU TASARIM, DOĞRU İMAJ
Tasarım yaparken firma imajınızı ve markanızı en doğru şekilde yansıtacak, sosya kültürel yapıya uygun ve müşterilerinizi harekete geçirecek çalışma anlayışı.

ETKİLECİ GÖRÜNÜM
Yaptıracağınız tasarım ile alakalı olarak son kullanıcı harekete geçiren ve akılda kalıcı olmalıdır. Bu konuda alanında uzman kadromuz size uygun tatminkar bir tasarım çıkartacaklardır.

REVİZYON HAKKI
Tasarımınız ile alakalı sınırsız revizyon hakkınız bulunmaktadır. Tasarımınızda yayına almadan hemen önce değişmesi, kalkması ya da eklenmesi gereken tüm şeyleri sınırsız revize edebiliriz.

İletişim bilgileriniz ve projeniz hakkında bilgi verin, sizi arayalım.

İletişim Talebi Gönderin

3 artı 1 kaç eder?

MEKAIT'in Grafik Tasarım Hizmeti ile Tanışın

GRAFİK TASARIM NEDEN ÖNEMLİDİR?

Gelişen teknoloji çağı ile gitgide kullanımı artan dijital cihazlar artık birçok hizmet alanında yerini almaktadır. Yapılan her işlem dijitalde varlığını koruduğu sürece anlam kazanmaktadır. Hal böyle olduğundan orada fark yaratabilmek ve ilgi odağı olabilmek büyük önem taşımaktadır. İşletmeler için web sitelerinde yer almak oldukça önemliyken artık nasıl yer aldığınız da çok dikkat edilen bir unsur haline gelmiştir. Öyle ki akılda kalıcı olmak artık her şeydir. Peki dijital dünyada sizleri akılda kalıcı kılan ne olacaktır? Bu sorunun cevabı elbet görsellik ve görsel hafıza yöntemleri ile akılda kalmak olacaktır. Dijital için görsellik denildiğinde ise elbette bir grafik tasarım ihtiyacı doğacaktır.

İstediğiniz Amaca Yönelik Grafik Tasarım

İZMİR GRAFİK TASARIM AJANSI MEKAİT

Grafik tasarımını son dönemlerde artık gözümüzün değdi her alanda görmek mümkün hale gelmiştir. Bilboardlar, internet siteleri, reklam afişleri ve hatta takılarda bile grafik tasarımı işlemine yer verilmektedir. Görsellerin algılanış biçimi için önemli olan bu faktör günümüzde artık tercih edilebilirlik açısından da önemli olmaktadır. Gerek üç boyutlu gerekse iki boyutlu şekillerde hazırlanabilecek olan tasarımlar mevcuttur. Bunların yanı sıra dijitale uyarlanabilen yaratıcı tasarımlar da son zamanlarda oldukça tercih edilebilmektedir.

neden biz

İzmir Grafik Tasarım Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Grafik Tasarım Ne İşe Yarar, Ne Barındırır?

Grafik tasarım işleminin kendi içerisinde bazı ölçütler barındırmaktadır. Bunlar; hizalama, yakınlık, ölçeklendirme, karşıtlık, denge, vurgulama, hareket gibi sanatsal ve estetik ölçütlerdir. Mekait olarak sizler için gelişen son teknolojileri takip ederek işlerinizi uygun durumlara uyarlamaktayız. Bir işletme varlığını dijitale aktarmak istediğinde birçok unsura sahip olması gerekmektedir. Bu kapsamda gelişen bir diğer faktör ise hazırlanan tasarımların mobil uyumlu olmasıdır. Zira artık birden fazla kaynak yolu ile internet sitelerine erişim sağlanabilmektedir. Hazırladığımız tasarımların, kullanılan kaynak her ne olursa olsun sorunsuz şekilde görünmesine mobil uyumluluk denilmektedir. Mobil uyumu hazırlanan grafik tasarımlar ile daha anlaşılır olmak ve daha ne geri dönüşler almanız mümkün hale gelecektir.

İzmir merkezli grafik tasarım hizmeti ile Mekait olarak birçok yeniliğe de kolay adapte olmakta ve çalışmalarımızı sürdürebilmekteyiz. Grafik tasarım tamamen görseller ile uğraşılan bir alan olduğundan bu alanda yardımcı olan programlar bulunmaktadır. Bu programların arasında en çok tercih edilen ise Adobe Illisturator programı olmaktadır.

Hem başlangıç olarak hem de profesyonel anlamda işler çıkartılabilen bu programda grafik tasarım işleri yoğun olarak yapılmaktadır. Grafik tasarım için kullanılan diğer programlar ise şu şekildedir;

  • Corel Draw,
  • Adobe InDesıgn,
  • Adobe Photoshop,
  • Adobe Dreamweawer,
  • Inkscape
başlıca temel programlar arasında yer alanlardan bazılarıdır. Mekait grafik tasarımı hizmeti olarak tüm programları bilmekte ve güncellemeleri yakından takip etmekteyiz. Burada önemli olan sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmek ve aktarmak istenilen iletiyi doğru kavrayabilmektir.

Nitelikli ve Yaratıcı İçerikler İle Farkınızı Ortaya Koyun

Birçok alanda faydalanabileceğiniz, İzmir merkezli grafik tasarımı hizmetimiz ile tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktayız. Eğer isteğiniz akılda kalıcı bir kurum kimliğine sahip olmak ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mekait firması olarak grafik tasarımının var olduğu her alana hizmet sunmaktayız. Bunların arasında ambalaj tasarımı, katalog tasarımı, kartvizit tasarımı, broşür tasarımı, fotoğrafçılık veya mimari tasarımlar gibi görünmek istenilen birçok alan yer almaktayız. Kaliteli ve isteklerinizi gerçekten yansıtan içeriklere sahip olabilirsiniz.
Görsellik bazlı çalıştığımız bu alanda yaratıcı ve nitelikli içeriklere uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz. Akılda kalmak ve görünmek istediğiniz her alan için sunmuş olduğumuz grafik tasarım hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve işe koyulmak için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgiyi bizden alabilirsiniz.

Mekait Ofislerimiz

Size En Yakın Ofisimiz

Doğanlar Mah. Hacılarkırı Cad.
Numara 8, İç Kapı No: 15
Dedeler İş Merkezi A Blok
Bornova 35050

İzmir TR

Telefon: +90232 478 3257
E-posta: info@mekait.com

Mekait Harita Konum