Meka İnternet Teknolojileri
info[at]mekait.com+90 232 478 32 57Hafta içi 08:00 - 18:00

MEKAIT ile Profesyonel Çekimler Yapmaya Hazır mısınız?

Birlikte Markanızın Kalitesini Artıralım!

İzmir Fotoğraf çekimi ve Video prodüksiyon ihtiyaçlarınız için Mekaiti tercih edebilrisiniz. Mekait 15 Yılı aşkın süredir video prodüksiyon ve fotoğraf çekimleri sektöründe hizmet vermektedir. Tecrübeli ve profesyonel ekibimizle ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek için buradayız!

Tanıtım ve reklam için video çekimleri, profesyonel fotoğraf çekimi, ürün tanıtımı ve katalog çekimi, animasyon ve motion graphic video yapımı, 360 derece ürün ve mekan çekimleri gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Trendyol, Hepsibuarada, N11 gibi pazar yerlerine koyacağınız ürünler için ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel fotoğraf ekibimizden her türlü desteği alabilrisiniz. Yüzlerce müşterimizin e ticaret, katalog , pazar yeri mağzalarını ve görsellerine renk katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İletişim bilgileriniz ve projeniz hakkında bilgi verin, sizi arayalım.

İletişim Talebi Gönderin

6 artı 7 kaç eder?

MEKAIT'in İzmir Fotoğraf Çekimi ile Tanışın

İZMİR PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Meka İnternet Teknolojileri müşterilerinin istekleri doğrultusunda 15 yıldır fotoğrafçılık hizmeti vermektedir. Tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile İzmirin en kaliteli fotoğrafçılık hizmetini vermekteyiz. Mekait olarak, Markalarınızı ya da markalarınıza ait ürünlerinizin tatmin edici ve profesyonel fotoğraf çekimlerini yapmaktayız.

Katalog çekimleri, ürün fotoğraflarınızın ürün arka plan silme ve dekup işlemleri arka planda çalışan profesyonel ekimiz tarafından yapılmaktadır. MEKA IT, Trendyol mağazanıza ya da Hepsiburada, Gittigidiyor gibi pazar alanlarında yayınlayacağınız ürünlerinizin ebat, boyut ayarlamaları ve mağazanın istediği uygunluklara göre çekimlerinizİ yaparak yayına hazır hale getirmektedir.

Ürün Katalog Fotoğraflarınızı Biz Çekelim!

İZMİR KATALOG ÇEKİMLERİ

Markanıza ait ürünlerinizi müşterinize en iyi şekilde tanıtmak istediğinizin farkındayız. Markanızın tanıtımı ve algısında fotoğraf çekimi çok önemli olduğu için ürün katalog fotoğrafçılığı konusunda fazlasıyla özen göstermekteiz.

Yiyicek ve içecek gibi gıda ürünlerinin fotoğraf çekimi, takı, toka, ve aksesurlar için özel makro fotoğraf çekimi, Teknoloji, Tekstil ve moda gibi bir çok farklı alanda fotoğrafçılık hizmeti vermekteyiz.

"Markanızın doğru tanıtımı için profesyonel ajansları tercih edin!"

neden biz

Reklam çekimleriniz bizi tercih edin!

İZMİR REKLAM ÇEKİMLERİ VE VİDEO TANITIM

Tanıtım filmi, kısa film ve reklam filmi çekimi gibi alanlarda prodüksiyon hizmeti vermekteyiz. Rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayabiliriz. Sosyal medya ve diğer mecralarda kısa reklam ve tanıtım çalışmalarıyla rakiplerinizin bir adımda önünde yer almanızı sağlıyoruz. Kurgu montaj ve video edit işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından sektörünüze en uygun şekilde hazırlar, en iyisi sizin oluncaya kadar çalışırız

Mekait Ofislerimiz

Size En Yakın Ofisimiz

Doğanlar Mah. Hacılarkırı Cad.
Numara 8, İç Kapı No: 15
Dedeler İş Merkezi A Blok
Bornova 35050

İzmir TR

Telefon: +90232 478 3257
E-posta: info@mekait.com

Mekait Harita Konum